Квант-Ефір, ТОВ НВП 

Я хочу тут работать
×

Квант-Ефір, ТОВ НВП 

Науково-виробниче підприємство «Квант-Ефір» було засноване в 1992 році і з цього часу успішно розробляє, виготовляє і встановлює під ключ телерадіомовне передавальне обладнання.

На сьогодні виробничі площі НВП «Квант-Ефір» складають приблизно 1500 кв. м., де працюють близько 100 висококваліфікованих спеціалістів, із них 50 – інженери.

Поєднання передового світового досвіду з потужним інтелектуальним і творчим потенціалом спеціалістів компанії забезпечує проведення всіх розробок на найвищому рівні.

В обладнанні, що поставляється підприємством, застосовуються новітні наукові досягнення і технології як за рахунок власних досліджень, так і на базі спільної діяльності з провідними західноєвропейськими і американськими компаніями.

З 1998 року на підприємстві прийнята та діє програма забезпечення якості ISO 9001-2001 (сертифікат на систему якості № UA 2.025.884 від 17.11.2003), спрямована на дотримання вимог стандартів і процедур забезпечення якості на кожному етапі розробки, виробництва, управління і обслуговування.

В обладнанні «Квант-Ефіру» використовуються компоненти таких провідних компаній, як: Motorola, Philips, ST Microelectronics.

Налагодження і вимірювання параметрів обладнання виконується за допомогою комплексу сучасних вимірювальних приладів виробництва фірм Rohde&Schwarz, Plisch, Agilent (Hewlett Packard), Bird та інших.

Все

 обладнання НВП «Квант-Ефір» відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів (CCIR, FCC та ETSI) і має необхідні сертифікати відповідності.