Центр реестров 

Киев

http://

Сферы деятельности

Государственные организации

Я хочу тут работать
×

Центр реестров 

ДП "Центр реєстрів державної санітарно-епідеміологічної служби України" МОЗ України Створене наказом Міністерства охорони здоров‘я України в травні 2003 року.

Основними цілями та задачами діяльності підприємства є :
на виконання наказу МОЗ України від 16.12.2003 № 590 “Про організаційно-технічне забезпечення ведення реєстру висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи»забезпечення організаційно – технічного та інформаційного супроводу ведення реєстру Висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи через інформаційну мережу реєстру Висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи,
на виконання Закону України “Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини” проведення експертизи, віднесення харчового продукту до категорії спеціального, внесення до Державного реєстру спеціальних харчових продуктів та реєстру висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, надання інформації, що міститься у цих реєстрах, на виконання Закону України “Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення” створення автоматизованої інформаційної системи державної санітарно-епідеміологічної служби України для інформаційного забезпечення організації і проведення системи соціально-гігієнічного моніторингу.

Єдине підприємство на Україні, що виконують зазначені функції, і яке було створено для їх виконання. Велика перспектива розвитку нашої діяльності на Україні.
Колектив підприємства складається з висококваліфікованих працівників з високою діловою активністю, кваліфікованим підходом до поставлених завдань та вмінням оперативно реагувати на зміни в суспільстві та виробничій сфері.